Перейти вниз Перейти вгору

Переваги

Ви юридична особа або ФОП і маєте підписаний договір з «Нова Пошта»? Тоді ви можете отримати пластикову Карту Бізнес-Клієнта. Це швидкий інструмент ідентифікації, який повністю замінює паперову довіреність.

 

Переваги Карти Бізнес-Клієнта

 

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ

Точна ідентифікація компанії, умов співпраці та уповноваженого представника;

 

ІДЕНТИФІКАЦІЯ

Швидке оформлення відправлень у відділенні;

 

ДОСТУП ДО БІЗНЕС-КАБІНЕТУ ТА ТОЧНИЙ ОБЛІК

Гарантований доступ до бізнес –кабінету кожному власнику Картки Бізнес-Клієнта та зручна статистика усіх операцій;

 

ЗРУЧНІСТЬ

Паперова довіреність на працівників при оформленні/отриманні відправлень не потрібна;

Кожен Бізнес-Клієнт може отримати головну та додаткові карти. Головна Карта Бізнес-Клієнта реєструється при підписанні договору. Якщо ви реєструєте договір у відділенні – видача карти проводиться теж у відділенні. Якщо ви реєструєте договір в електронному вигляді – Карта Бізнес-Клієнта присвоюється автоматично по факту активаціі договору. Щоб отримати карту у пластиковому форматі – напишіть листа на адресу karta@novaposhta.ua (Бланк заяви знаходиться тут) або зверніться до персонального менеджера.

Для отримання додаткових Карт Бізнес-Клієнта – заповніть, будь ласка, заяву (Бланк заяви знаходиться тут) і відправте вашому персональному менеджеру на електронну адресу 
karta@novaposhta.ua. Ви зможете отримати карти в зручному для вас відділенні через 3 робочі дні. На один номер телефону може бути зареєстрована лише одна карта.